Tarot

Witam!

W mojej rodzinie tajniki ezoteryki są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Moja prababka pierwsza zaczęła doradzać z kart. Od dzieciństwa mam styczność z kartami, wiem jak z nimi obcować i jak interpretować znaki. Moje długoletnie doświadczenie pozwoliło mi wybrać właściwą drogę życia dzięki kartom. Teraz mogę pomóc Tobie jeśli tylko chcesz. W życiu przychodzą czasami trudne chwile, takie, w których człowiek traci wiarę.

Dzięki moim kartom możesz sprawnie pokierować swoim losem. Przyszłość można zmienić bo jeszcze nie nastała, a karty nakierują na właściwy trop. Podpowiadają, pomagają podjąć decyzje w różnych dziedzinach życia. Odpowiadają na pytania tu i teraz. Masz więc szansę wpłynąć na przyszłość. Moja babcia nazywała to podglądaniem przez dziurkę od klucza.
Po zalicytowaniu wyślij do mnie wiadomość o którą wróżbę chodzi:


1) Układ na 12 kolejnych miesięcy
2) Układ praca i finanse
3) Układ zdrowie
4) Układ rodzina
5) Układ partnerski

Wybierz trzy spośród pięciu opcji.

W mailu opisz pokrótce na co pragniesz poznać odpowiedź. Może czeka cię ważna decyzja? Podaj mi swoją datę urodzenia i imię. Jeśli pytanie dotyczy innej osoby napisz mi jej imię i datę urodzenia. Dostajesz również poradę numerologiczną, oraz prezent - indywidualną afirmację na pomyślność.

Moje wróżby sprawdzają się zazwyczaj w 90 %, bo jak wspomniałam, pytasz tu i teraz, a na podstawie wróżby możesz zmienić swoje nastawienie, postępowanie i automatycznie wpływasz na swoją przyszłość. Przepowiednia nigdy nie jest ostatecznością.

Gotową wróżbę wysyłam zazwyczaj do 24h po zaksięgowaniu wpłaty.
Zastrzegam sobie również odmówić wróżby, jeśli tak będę czuć, bo karty czasem po prostu nie chcą odsłonić przyszłości albo pytania będą dla mnie niekomfortowe.Wówczas zwrócę Ci pieniądze na konto.

Nie odpowiadam na pytania dotyczące śmierci czy wygranych w Lotto, etc.
Proszę, traktuj Tarota z szacunkiem i rozwagą. Te karty nigdy mnie nie zawiodły. Sprawdziły się nawet najciemniejsze przepowiednie.

Więc jeśli jesteś gotów/gotowa na kontakt z nieznanym zapraszam do mojego magicznego świata, byście i Wy mogli poznać niesamowitą moc poznawczą Tarota.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Copyright © Tajemnice Ziemi | Designed With By Blogger Templates
Scroll To Top